haccap, haccp, szkolenia haccp, system haccp
Data: 14-04-2024
Image
STRONA GŁÓWNA arrow zasady poufności i korzystania z serwisu
zasady poufności i korzystania z serwisu Email

Korzystanie ze strony internetowej www.haccp-szkolenia jest bezpłatne.

 Odpowiedzialność

Dane publikowane na stronie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i według najlepszej wiedzy firmy Nowact Consulting mogą być uznane za rzetelne.

Nowact Consulting dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane na stronie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych.

Przedstawione na stronie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów i nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób.

Dane publikowane na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Prawa autorskie

 Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych na stronie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych ze strony w celach niekomercyjnych odbywać się może po uprzednim powiadomieniu osoby reprezentującej firmę Nowact Consulting.

Wykorzystywanie danych ze strony w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę Nowact Consulting.

Ochrona prywatności

Nowact Consulting w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być ankiety i konkursy, do których przystąpienie jest dobrowolne.

Dane uzyskane na drodze organizowania ankiet i konkursów mają dla firmy Nowact Consulting charakter wyłącznie informacyjny, a ich wyniki są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych potrzeb firmy zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833).

 Każdy Użytkownik korzystający ze strony oświadcza, że zapoznał się z zapisami powyższego dokumentu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

 

Aktualności

NOWOŚĆ szkolenia i dokumentacja HACCP Online.

Tanio, profesjonalnie, w każdej chwili (24/7).

Zobacz na platformie www.haccp-online.com.pl

 Dokumentacja HACCP GRATIS przy zakupie szkoleń za minium 500 zł+VAT 

NOWOŚĆ Szkolenia "Wiem co jem - jestem tym co jem -zasady zdrowego żywienia dzieci w przedszkolach i szkołach"

Szkolenia z HACCP 

dla gastronomii, żywienia zbiorowego, sklepów spożywczych, piekarni, cukierni 

zorganizujemy u Państwa w firmie.

GRATIS:

2 godz.kosultacji


 
  Czy wiesz, że od 1 stycznia 2008 roku powinieneś badać wodę na obecność groźnych bakterii z rodzaju Legionella?